Zakłady Usługowe "EZT"

Śląskie
Katowice
ul. Pukowca

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik sprzątajacy z orzeczeniem. Mile widzane Panie z orzeczeniem umiarkowanym Etat jedna zmiana od zaraz

Nasza firma Zakłady Usługowe poszukuje od lipca 2020 osoby do utrzymania czystości biur, pomieszczeń socjalnych, szatni i łaźni w  Katowicach ul. Pukowca. Praca od zaraz

Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat
  • możliwość korzystania z dodatku rehabilitacyjnego i pakietu socjalnego
  • dodatkowe ubezpieczenie PZU na preferencyjnych warunkach
  • pełne przeszkolenie i środki do pracy
  • pomoc i opiekę doświadczonej kadry kierowniczej
  • szybki i bezpieczny proces rekrutacji
  • pracę na jedną zmianę - popołudniową - 7 h pracy
  • stabilizację zatrudnienia w dobrze rozwijającej się firmie z 30- letnim stażem w świadczeniu usług utrzymania czystości

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie czystości biur, korytarzy i sanitariatów, pomieszczeń socjalnych, szatni i łaźni

Wymagania:
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - specjalny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

ewa.ganc-gobiecka @ezt.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 723 700 420

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i:
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

 “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Data dodania: 2020-05-23
Oferta ważna do: 2020-06-20
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2600 - 2620 zł brutto