KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niderlandy
De Lier

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Praca na szklarni z pomidorami od zaraz Holandia

Pracownik szklarni – Holandia

  Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:
PRACOWNIK szklarni z pomidorami - praca w okolicach De Lier
  Zakres obowiązków: - zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych - podcinanie pędów i ogólna pielęgnacja roślin
Wymagania:
  - zmotywowanie do pracy - zaangażowanie w powierzone obowiązki - pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego - prawo jazdy

Warunki:
  - atrakcyjna stawka godzinowa - extra płatne nadgodziny - dużo godzin pracy - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
Co oferujemy:
  -dłuższą współpracę -zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie -opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 033, 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem SZKLARNIA Z POMIDORAMI - oddzwonimy do Ciebie.
Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )
Data dodania: 2020-05-25
Oferta ważna do: 2020-06-22
Branże: Kontrola jakości; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny