SZPZLO Warszawa-Ochota

Mazowieckie
Warszawa
Szczęśliwicka 36

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik Telefonicznej Obsługi Pacjenta

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota
skupia w swoich strukturach 11 jednostek organizacyjnych wraz z licznymi poradniami specjalistycznymi
i pracowniami diagnostycznymi, sprawującymi opiekę medyczną nad 60 tysięcy pacjentów,
głównie zamieszkujących dzielnice Ochoty, Ursusa oraz gminę Raszyn.

W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK TELEFONICZNEJ  OBSŁUGI PACJENTA

Miejsce wykonywania pracy:  ul. Szczęśliwicka 36, Warszawa-Ochota

Wymagania:
Ø  Wykształcenie minimum średnie (może być w trakcie nauki)
Ø  Wysoka kultura osobista i komunikatywność
Ø  Uczciwość, cierpliwość, pracowitość, dokładność
Ø  Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
Ø  Znajomość obsługi komputera
Ø  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Opis stanowiska:

Ø  Telefoniczna obsługa pacjenta w ramach usługi Call Centre
Ø  Rejestrowanie terminów wizyt
Ø  Praca w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:
Ø  Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze
Ø  Wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  sekretariat@szpzlo-ochota.pl, w tytule wiadomości należy napisać:  Pracownik Telefonicznej Obsługi Pacjenta – oferta pracy
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich, zawartych w CV danych osobowych - przez Samodzielny Zakład Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota, w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Pracownik Telefonicznej Obsługi Pacjenta, opisane w ofercie pracy.

Klauzula dla kandydata do pracy

1.      Administratorem Pani/Pana danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota (dalej jako SZPZLO)
z siedzibą w Warszawie 02 – 353, adres e-mail:  sekretariat@szpzlo-ochota.pl.
2.      Kontakt z inspektorem ochrony danych SZPZLO jest możliwy pod adresem:
       ·   SZPZLO Warszawa – Ochota, ul. Szczęśliwicka 36, 02 – 353 Warszawa
       ·   e-mail: iod@szpzlo-ochota.pl
3.      Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego:
         ·  w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które obowiązuje od dnia 25 maja 2018 r. (dalej: RODO), tj. na podstawie ustawy Kodeks pracy,
       ·   w pozostałym zakresie na podstawie zgody na przetwarzanie danych.
4.      Dane osobowe będą ujawniane podmiotowi świadczącemu SZPLZO usługi w zakresie IT.
5.      Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6.      Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.
7.      Przysługuje Pani/Panu prawo:
     ·   dostępu do danych osobowych jej dotyczących
     ·   do sprostowania danych osobowych
     ·    żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych
8.      Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9.      Podanie danych nie jest obowiązkowe, aczkolwiek jest niezbędne do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

Data dodania: 2020-05-27
Oferta ważna do: 2020-06-24
Branże: Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono