PROJEKTANCI KARIERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wielkopolskie
Poznań

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Spawacz TIG - praca z zamieszkaniem

Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Rekrutujemy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane do pracy w Europie, głównie z Ukrainy, Gruzji, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu i Indii. Kompleksowo zapewniamy naszym pracownikom pracę i opiekę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SPAWACZ TIG

Miejsce pracy: Polska (woj. opolskie, wielkopolskie)

Posiadamy oferty pracy w różnych lokalizacjach w całej Polsce. Aktualnie wolne wakaty mamy w zakładach w województwie wielkopolskim i opolskim. Poszukujemy osób z obszarów całej Polski chętnych do relokacji na czas trwania projektu (zapewniamy grupowe zakwaterowanie) lub gotowych na dojazdy.

OBOWIĄZKI
- spawanie metodą TIG
- dobór sprzętu i środków ochrony indywidualnej do spawania metodą TIG
- spawanie elementów produkcji wg. projektu (np. katalizatorów samochodowych, konstrukcji metalowych i ich części, blach i rur, inne wg. zleceń)
- odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac
- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pracy (a także innych instrukcji stanowiskowych)

WYMAGANIA
- wykształcenie minimum średnie zawodowe
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie przy konstrukcjach metalowych
- mile widziane posiadanie certyfikatów spawalniczych dot. spawania metodą TIG
- umiejętność spawania metodą 141
- umiejętność czytania rysunków technicznych
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- wymagana komunikatywna znajomość jednego z języków: polski, angielski, rosyjski, ukraiński

OFERUJEMY
- pracę od zaraz
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z gwarancją dużej liczby godzin
- stałą pracę lub tymczasową w zależności od preferencji kandydata
- stabilne zatrudnienie w firmie o 20-letnim doświadczeniu
- w razie zmiany miejsca zamieszkania pomagamy w relokacji: zapewniamy zakwaterowanie (stała opłata za media po stronie pracownika) oraz transporcie dla grup osób
- samochód służbowy dla grup pracowników
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
- dla obcokrajowców pomoc w uzyskaniu certyfikatu rezydencji podatkowej w Polsce oraz karty pobytu