PHU EURO WELT Katarzyna FARYS

Austria
Salzburg

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Stolarz/ Monter mebli

Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT (KRAZ 12809), to certyfikowane biuro z siedzibą w Lublińcu, zajmujące się rekrutacją pracowników chcących podjąć pracę w krajach niemieckojęzycznych. Od 2015 roku współpracujemy z zagranicznymi pracodawcami, którzy zapewniają Państwu dobre warunki zatrudnienia, stały kontakt i opiekę koordynatora na każdym etapie współpracy. Wypłaty zawsze na czas!

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta rekrutujemy kandydatów na stanowisko:

STOLARZ MEBLOWY/MONTER MEBLI
(DARMOWE ZAKWATEROWANIE)

MIEJSCE PRACY: Austria, Salzburg *
**ZADANIA***
·       Demontaż istniejących ekspozycji meblowych (ścianki i meble)·       Montaż nowych ekspozycji zgodnie z rysunkiem technicznym

***WYMAGANIA***

·       Wykształcenie jako STOLARZ lub minimum 3- letnie udokumentowane doświadczenie jako monter mebli       Znajomość j. niemieckiego pozwalająca na komunikowanie się w miejscu pracy·       Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)·       Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami·       Umiejętność czytania rysunku technicznego

**OFERUJEMY***
✔ Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę✔ Możliwość podjęcia stałej współpracy✔ Praca w pełnym wymiarze godzinPonadtaryfowe wynagrodzenie✔ Zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach z dostępem do Internetu
✔ Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek✔ Przejrzyste zasady zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie✔ Gwarancja wszelkich świadczeń przysługujących pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, emerytalne, na życzenie pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia dla rodziny w Polsce)✔ Pomoc w organizacji wyjazdu i przygotowaniu wszelkich dokumentów niezbędnych do podjęcia zatrudnienia
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 TELEFON: 0048 660 080 799 (od 8:30 do 16:00)
MAIL:         info@eurowelt.com.pl
  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia, informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest EURO WELT Katarzyna Farys, ul. Powstańców Śląskich 54/23, 42-700 Lubliniec, a odbiorcami potencjalni pracodawcy zagraniczni. Podane przez Państwa informacje są dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy danych osobowych a udzieloną wcześniej zgodę mogą Państwo wycofać, zawiadamiając nas mailowo: info@eurowelt.com.pl.

Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz/lub przesłanej dokumentacji aplikacyjnej, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez EURO WELT Katarzyna Farys z siedzibą w Lublińcu (42-700), przy ul. Powstańców Śląskich 54/23, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy”
Data dodania: 2020-05-31
Oferta ważna do: 2020-06-28
Branże: Budownictwo; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2200 - 2500 zł brutto