KOMISJONER/KA - niemiecka umowa!

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KOMISJONER/KA
miejsce pracy: Niemcy, Coesfeld

Jeśli w pracy liczy się dla Ciebie stabilność i solidne warunki zatrudnienia to znak, że ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę.

• Ubezpieczenie.

• Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.

• Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

• Bezpłatne ubranie robocze.

• Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

 ... oraz wiele więcej.

Zakres obowiązków:

Wymagania:
  1. komunikatywny niemiecki (warunek konieczny)
  2. mile widziany własny samochód

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numer tel.:+48713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Data dodania: 2020-06-25
Oferta ważna do: 2020-07-23
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 8000 - 11000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

info@walterfachkraft.pl

Niemcy, Coesfeld,