STOWARZYSZENIE OPIEKUŃCZE `NADZIEJA`

Mazowieckie
Warszawa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Asystentka biura

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
  • Koordynacja prac biura
  • Odbieranie połączeń przychodzących
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Wsparcie Zarządu oraz kadry managerskiej.
  • Planowanie i organizacja zaopatrzenia biura w niezbędny asortyment, w tym przyjmowanie zgłoszeń pracowników w sprawie zakupów na potrzeby firmy
  • Przyjmowanie i delegacja wysyłek biurowych
  • Dbałość o estetykę biura
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Komunikatywność
  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne
  • Umiejętność efektywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów, dokładność i precyzja w działania
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca na pełen etat (pon. – pt. stałe godziny pracy)
  • Możliwość rozwoju w kierunku rachunkowości lub zarządzania projektami
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy
  • Lokalizacja: Warszawa Wawer, ul. Widoczna
W zgłoszeniu proszę o określenie swoich preferencji finansowych.
  Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  na adres email: bettina.czapowska@nadzieja.org

Data dodania: 2020-07-14
Oferta ważna do: 2020-08-11
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Asystent