FPP Enviro Sp. z o.o.

Mazowieckie
Warszawa
ul. Grójecka 194 lok. 169

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SPECJALISTA DS. ADAPTACJI DO ZMIAN KLIMATU

POSZUKUJEMY SPECJALISTY DS. ADAPTACJI DO ZMIAN KLIMATU
Jeśli masz pasję, ambicję i doświadczenie to zapraszamy do współpracy w firmie z długoletnim doświadczeniem zajmującej się klimatem i ochroną środowiska.

Oferujemy:

·Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
·Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
·Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia, w tym za granicą;
·Prowadzenie projektów z zakresu adaptacji do zmian klimatu, błękitno-zielonej infrastruktury, miejskich planów adaptacji;
·Udział w ciekawych ogólnopolskich praktycznych projektach dot. ochrony przyrody, gospodarki wodnej, adaptacji do zmian klimatu; ·Dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników i sukcesów.

Obowiązki Specjalisty ds. zmian klimatu obejmują:

·Przygotowanie i opracowywanie merytoryczne  z zakresu  adaptacji do zmian klimatu, błękitno-zielonej infrastruktury, miejskich planów adaptacji ;
·Prowadzenie projektu zgodnie z założonymi harmonogramami i budżetem
·Organizowanie spotkań z parterami projektu, pozyskiwanie danych oraz inne działania dotyczące realizacji projektu;
·Prowadzenie monitoringu realizacji Projektu;
·Współpraca z partnerami/ podwykonawcami projektu;
·Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektów;
·Tworzenie samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem wszelkich raportów merytorycznych, analiz, ekspertyz, opracowań i sprawozdań z  zakresu adaptacji do zmian klimatu

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne
  • Ogólna znajomość zagadnień zmian klimatu
  • Znajomość prawa ochrony środowiska oraz dot. zmian klimatu
  • Odpowiedzialność i wysokie zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, chęć rozwoju zawodowego;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej;
  • Umiejętność obsługi komputera i podstawowego pakietu MS Office
Dodatkowym atutem będzie:
·Doświadczenie pracy zespołowej dot. projektów z zakresu zmian klimatu;
·Mile widziane doświadczenie w udziale w projektach ds. zmiany klimatu;·Umiejętność stawiania priorytetów oraz pracy pod presją czasu;
·Znajomość AutoCad, narzędzi GIS;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: fpp@fppenviro.pl W zgłoszeniu prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia, wyrażonego kwotą netto.
Dziękujemy wszystkim kandydatkom i kandydatom, jednocześnie  informujemy że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”
Data dodania: 2020-07-19
Oferta ważna do: 2020-08-16
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto