FPP Enviro Sp. z o.o.

Mazowieckie
Warszawa
ul. Grójecka 194 lok. 169

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KOORDYNATOR PROJEKTÓW ŚRODOWISKOWYCH / PRZYRODNICZYCH

POSZUKUJEMY KOORDYNATORA PROJEKTÓW ŚRODOWISKOWYCH / PRZYRODNICZYCH
Jeśli masz pasję, ambicję i doświadczenie w organizacji eksperckiej zapraszamy do współpracy w firmie zajmującej się szeroko pojętą ochroną środowiska z długoletnim doświadczeniem.

Oferujemy:

· Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
· Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
· Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
· Udział w ciekawych ogólnopolskich praktycznych projektach dot. ochrony przyrody, gospodarki wodnej; · Dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników i sukcesów;

Obowiązki koordynatora projektów obejmują:

· Przygotowywanie i opracowywanie merytoryczne opracowań z zakresu ochrony przyrody i środowiska;
· Organizację wszystkich działań zgodnie z założeniami projektów;
· Koordynowanie prac z partnerami/ podwykonawcami projektu;
· Koordynowanie prac specjalistów zaangażowanych w projekt;
· Prowadzenie pełnej dokumentacji projektów;
· Tworzenie samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem wszelkich raportów merytorycznych, analiz, ekspertyz, opracowań i sprawozdań z  zakresu oceny oddziaływania na środowisko.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne;
  • Znajomość prawa ochrony środowiska i ochrony przyrody;
  • Doświadczenie (minimum 3 lata) w prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w tym z zakresu ochrony środowiska i/lub ochrony przyrody;
  • Odpowiedzialność i wysokie zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność realizowania wielu zadań równolegle oraz samodzielnośći umiejętność organizacji własnego czasu pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej;
  • Umiejętność obsługi komputera i podstawowego pakietu MS Office;
Dodatkowym atutem będzie:
· Doświadczenie w koordynacji i zarządzaniu projektami;
· Umiejętność stawiania priorytetów oraz pracy pod presją czasu;
·  Znajomość AutoCad, narzędzi GIS;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: fpp@fppenviro.pl W zgłoszeniu prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia, wyrażonego kwotą netto.
Dziękujemy wszystkim kandydatkom i kandydatom, jednocześnie  informujemy że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Data dodania: 2020-07-19
Oferta ważna do: 2020-08-16
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto