NOWEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mazowieckie
Legionowo
ul. Szarych Szeregów 11

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator Wózka Widłowego

NOWEL Sp. z o.o. jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie w naszych dwóch zakładach produkcyjnych nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Kluczowy dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i zagranicą.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legionowo

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek za pracę w magazynie mroźni,
  • posiłki regeneracyjne,
  • dostęp do kuchni z lodówką, mikrofalą i wodą,
  • prywatna opieka medyczna,
  • bony świąteczne,
  • możliwość zdobycia uprawnień UDT,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nasielska, Pułtuska,
  • duży bezpłatny parking,
  • kompleksowe wdrożenie w Twoje przyszłe obowiązki,
  • możliwości rozwoju w kierunku stanowiska Magazyniera.

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialny za załadunek i rozładunek oraz składowanie towaru w magazynie, jak również kompletację zamówień.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych,
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania),
  • precyzyjność, odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w link:

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Data dodania: 2020-07-14
Oferta ważna do: 2020-08-11
Branże: Logistyka; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny