INDMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wielkopolskie
Konin
Energetyka 6B

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Monter wentylacji

Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej.
INDMONT kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: MONTER WENTYLACJI PRZEMYSŁOWEJ.

Miejsce pracy: Zwickau - Niemcy

Opis stanowiska:
- montaż instalacji wentylacji
- montaż rur wentylacyjnych

Wymagania:
- wiedza techniczna do wykonywania prac instalacyjno-montażowych
- znajomość rysunku izometrycznego i technicznego
- umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- mile widziane uprawnienia na zwyżki, suwnice
- umiejętność spawania 111
- brak nałogów

Oferujemy:
- umowę o pracę
- transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą
- warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych
- ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Data dodania: 2020-07-14
Oferta ważna do: 2020-08-11
Branże: Budownictwo; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy