COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

Łódzkie
Łódź

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Business Development Manager (Telekomunikacja)

Sektor Telekomunikacji Comarch odpowiada za projektowanie, produkowanie, wdrażanie i integrowanie zaawansowanych systemów IT dla firm telekomunikacyjnych, w tym dla globalnych graczy - Vodafone, Deutsche Telekom, Orange, British Telecom, KPN, LGU+ (Korea Płd.), SCSK (Japonia),Viasat (USA) i wielu innych na 6 kontynentach.

Cechuje Cię konsekwencja w dążeniu do celu, posiadasz doskonałe zdolności interpersonalne, a do tego wiesz jak budować długofalowe relacje z klientem? Zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu jak Business Development Manager.
PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, mile widziane telekomunikacyjne bądź informatyczne)
  • Doświadczenie w sprzedaży i znajomość rynku telekomunikacyjnego
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie z uwagi na codzienny kontakt z klientem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do zagranicznych oraz krajowych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność analizowania wymagań i potrzeb klienta
  • Doskonałe umiejętności prowadzenia negocjacji oraz prezentacji dla klientów
  • Terminowość, nastawienie na cel i rezultat
TWOJE ZADANIA
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
  • Odpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży)
  • Analiza rynku i definiowanie strategii sprzedaży w ramach segmentu telekomunikacji
  • Ścisła współpraca z działami marketingu, wsparcia sprzedaży i produkcji
DLA CIEBIE
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym
  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach ekologicznych i dla lokalnych społeczności
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT – AI/ML, IoT, Cloud
  • Szansa nauki od najlepszych!
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/business-development-manager-telekomunikacja/
Data dodania: 2020-07-15
Oferta ważna do: 2020-08-12
Branże: Inżynieria / technologia; IT - Telekomunikacja; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista