WYŻSZA SZKOŁA HUMANITAS

Śląskie
Sosnowiec
Kilińskiego 43

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik administracyjny Dziekanatu

Nasza firma Wyższa Szkołą Humanitas

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Pracownik administracyjny Dziekanatu

Oferujemy:
    • stanowisko z możliwością stałego poszerzania wiedzy;
    • możliwość rozwoju;
    • miłą i motywującą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • umowę o pracę.
    Zakres obowiązków:
    • bieżąca obsługa kandydatów, studentów oraz absolwentów WSH zarówno
      w kontakcie bezpośrednim jaki i telefonicznym oraz mailowym
    • prowadzenie bieżącej dokumentacji przebiegu studiów studentów wyznaczonych kierunków; ·
    • obsługa programów komputerowych wykorzystywanych w dziekanacie.

    Wymagania:
    • mile widziana biegła znajomość w piśmie i w mowie języka rosyjskiego;
    • mile widziana znajomość języka angielskiego;
    • wykształcenie średnie;
    • samodzielność, dyspozycyjność i dokładność;
    • nastawienie na pracę zespołową;
    • biegła obsługa pakietu MS Office.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email:tomasz.dudek@humanitas.edu.pl

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Data dodania: 2020-07-17
    Oferta ważna do: 2020-08-14
    Branże: Edukacja / Szkolenia;
    Wymagane doświadczenie: Nie określono
    Wymagane wykształcenie: Nie określono
    Poziom stanowiska: Pracownik biurowy