Hunnebeck Polska Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie
Szczecin
ul. Bulwar Gdański 33

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Zadania:
- Obsługa klienta w zakresie załadunku i rozładunku jednostek transportowych,
- Kontrola ilości i jakości przyjmowanego / wydawanego sprzętu,
- Bieżące prace porządkowe na magazynie.

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe,
- Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
- Uprawnienia na wózki widłowe poparte doświadczeniem,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Zaangażowanie i inicjatywa,
- Dokładność i systematyczność.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Praca w systemie jednozmianowym,
- Pracę w zespole zróżnicowanym wiekowo,
- Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet medyczny oraz platforma benefitowa, oferująca m.in. kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne, zniżki, rabaty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem: „Oferta pracy – magazynier – Szczecin”
na adres: rekrutacje@huennebeck.com lub kontakt pod nr tel. 509 667 887

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami

Hunnebeck Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łubnej, Łubna 55, jako administrator danych w świetle art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), zw. dalej Ustawą, informuje, iż Państwa dane osobowe zawarte w CV i listach motywacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Podstawą podania danych jest art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, zw. dalej K.P. W przypadku podania szerszego zakresu danych, niż podany art. 221 § 1 K.P. tj. imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), CV i listy motywacyjne, nie opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hunnebeck Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łubnej, Łubna 55 moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”, nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Data dodania: 2020-07-23
Oferta ważna do: 2020-08-20
Branże: Budownictwo; Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny