PROJEKTANCI KARIERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Śląskie
Katowice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik Produkcji - praca z zamieszkaniem

Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Rekrutujemy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane do pracy w Europie, głównie z Ukrainy, Gruzji, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu i Indii. Kompleksowo zapewniamy naszym pracownikom pracę i opiekę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy
: Polska (woj. opolskie, wielkopolskie, śląskie)

OBOWIĄZKI
·       właściwa realizacja zadań, prac na produkcji (np. produkcji konstrukcji metalowych i ich części, części z aluminium i stopów aluminium, detali lodówek, wyrobów z mineralnej wełny, tekstylnych etc.)
·       prace na różnych procesach produkcyjnych
·       obsługa narzędzi ręcznych, maszyn i urządzeń produkcyjnych
·       obsługa pół zautomatyzowanych oraz automatyzowanych linii niezbędnych w procesie produkcyjnym
·       zdejmowanie partii produkcji oraz segregowanie, składanie, pakowanie w wyznaczonych miejscach
·       prace magazynowe i porządkowe
·       dbanie o porządek na stanowisku pracy
·       realizowanie produkcji wg. planów produkcyjnych
·       zapewnianie ciągłości produkcji ·       stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. oraz instrukcji stanowiskowych

WYMAGANIA
·       doświadczenie na podobnym stanowisku
·       umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i mechanicznymi
·       umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
·       sumienne wykonywanie obowiązków, terminowość
·       sprawność fizyczna, wytrzymałość
·       mile widziane prawo jazdy kat. B
·       wymagana komunikatywna znajomość jednego z języków: polski, angielski, rosyjski, ukraiński

OFERUJEMY
·       zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
·       stałą pracę lub tymczasową w zależności od preferencji kandydata
·       stabilne zatrudnienie w firmie o 20-letnim doświadczeniu
·       w razie zmiany miejsca zamieszkania zapewnione zakwaterowanie
·       samochód służbowy dla grup pracowników
·       możliwość rozwoju zawodowego
·       przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
·       dla obcokrajowców pomoc w uzyskaniu certyfikatu rezydencji podatkowej w Polsce oraz karty pobytu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny: https://projektancikariery.pl/oferty_pracy/pracownik-produkcji/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji Międzynarodowej:
Język polski:
tel. (WhatsApp / Viber): +48 884 166 660 | +48 666 228 887
e-mail: hr@projektancikariery.pl

Język angielski:

tel. (WhatsApp / Viber): +48 882 817 274
e-mail: work@careerdesigners.pl

Język rosyjski / ukraiński:

tel. (WhatsApp / Viber): +38098 168 11 28 | +38066 068 11 28 | +38067 653 45 50 | +48 668 081 150
rekruter@projektancikariery.com.ua
Data dodania: 2020-07-27
Oferta ważna do: 2020-08-24
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Nie określono