KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niderlandy
Steenbergen

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Oferta Specjalna! Zbieranie jabłek i gruszek w Holandii

Szukasz pracy?
Już nie musisz!
Mamy dla Ciebie ofertę.
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.
Oferujemy:
·         praca na okres 3-5 tygodni
·         start pracy 23-08-2020 ·         dużo godzin pracy
·         extra płatne nadgodziny
·         zakwaterowanie w kontenerach i domkach- 3 OSOBOWE ·         pierwsza wypłata po 2 tygodniach później regularnie co tydzień
·         przejazd z Polski do Holandii płatny według cennika przewoźnika
·         praca w okolicach Steenbergen

Wymagania :
·         Chęci i motywacja do pracy
·         Sprawność fizyczna
·         Gotowość do podjęcia pracy na krótki okres czasu
·         Zaangażowanie
·         Mile widziane doświadczenie

Zakres obowiązków:
·         zbiory jabłek i gruszek

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii
Czekamy na Twój telefon:
Dominika: +48 570 901 033 Nie zainteresowała Cię ta oferta- odwiedź naszą stronę internetową ️ www.klaverteam.com
Zapraszamy także do naszego biura w Częstochowie na ul. Gminnej 131- pomożemy załatwić wszelkie formalności.
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. Z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.
Data dodania: 2020-07-29
Oferta ważna do: 2020-08-26
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 500 - 1000 zł brutto