NABITECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dolnośląskie
Warszawa
www.nabitechnika.pl

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik produkcyjno-magazynowy

NABITECHNIKA SP. Z O.O.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko  PRACOWNIK PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY

Oferujemy:
  • .umowę o pracę
  • 8 godzinny dzień pracy

Zakres obowiązków:
  • praca przy produkcji kanałów wentylacyjnych
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • ]praca magazynowa

Wymagania:
  • dokładność, sumienność i rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • dobra organizacja pracy
  • dobrze widziane doświadczenie w pracy przy produkcji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@nabitechnika.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-07-29
Oferta ważna do: 2020-08-26
Branże: Budownictwo; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1919 - 1 zł brutto