Experum HR JANUSZ DZIEWIT

Dolnośląskie
Świebodzice

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Technolog Procesu

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 25 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Świebodzice
nr ref.: 8787/TP

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (odlewnictwo, przetwórstwo tworzyw sztucznych, projektowanie procesu produkcji),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B1,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość budowy maszyn z napędem hydraulicznym,
  • wiedza z zakresu odlewnictwa ciśnieniowego i /lub procesów przetwarzania tworzyw sztucznych metodą wtrysku, wytłaczania oraz procesów produkcji w tej technologii,
  • znajomość normy ISO 9001 oraz systemów jakości ISO IATF 16949:2016,
  • znajomość programu AutoCad, systemów ERP,
  • umiejętności analityczne, komunikatywność,
  • kreatywność i zaangażowanie.

Obowiązki:
  • udział we wdrażaniu nowych projektów,
  • doskonalenie procesów produkcji,
  • tworzenie opisów procesów produkcyjnych w oparciu o normę ISO IATF 16949:2016,
  • optymalizacja i redukcja kosztów,
  • monitorowanie wskaźników procesowych,
  • prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie: zmian w procesie produkcji, stosowania i obsługi nowych urządzeń, narzędzi, przyrządów kontrolno-pomiarowych, nowych instrukcji,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi/uczelniami.

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne, karnety sportowe, szkolenia językowe),
  • możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: wroclaw@experumhr.pl lub formularz zgłoszeniowy:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-08-05
Oferta ważna do: 2020-09-02
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono