7HR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zachodniopomorskie
szczecin
lutniana 39

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. zakupów konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Szczecin

Jakie będą Twoje zadania:
  • Organizacja zakupów materiałów do produkcji konstrukcji stalowych
  • Przygotowanie dokumentacji i wydanie jej na produkcję na bazie rysunków od klientów i własnych opracowań projektowych
  • Sporządzenie kalkulacji materiałów, kosztów robocizny celem złożenia oferty do potencjalnego klienta
  • Przygotowanie transportu i odpraw celnych na materiały dostarczone przez klientów w imporcie oraz wyrobów wysyłanych poza granicę Unii Europejskiej w eksporcie (import/eksport)
  • Nadzór nad powierzonymi projektami (budżetowanie i optymalizacja)
Jakich kompetencji i kwalifikacji wymaga oferowane stanowisko:
  • Preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe materiałoznawstwo
  • Prowadzenie negocjacji w języku angielskim
  • Znajomość rynku stali
  • Znajomość przepisów celnych
  • Zdolność analitycznego myślenia, pewność siebie, skrupulatność
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji oraz rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B
Co oferujemy na stanowisku:
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Benefity pracownicze w postaci ubezpieczenia i dostępu do pakietu szkoleń
  • Stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@7hr.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-08-05
Oferta ważna do: 2020-09-02
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia; Kontrola jakości;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3000 - 7000 zł brutto