7HR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zachodniopomorskie
Szczecin
Lutniana 39

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. legalizacji i prawa pracy (agencja zatrudnienia)

7HR to nowoczesna agencja pracy. Nasz zespół to mieszanka pracowitości, przyjaźni, pasji i chęci pomocy drugiemu człowiekowi. Jesteśmy ekspertami od rekrutacji oraz legalizacji pracy i pobytu. Na co dzień skutecznie pomagamy pracownikom w znalezieniu satysfakcjonującej pracy, a pracodawcom w znalezieniu wydajnych pracowników. Pamiętaj jesteśmy tutaj dla Ciebie. Kierujemy się mottem #AlwaysBeBetter, czyli zawsze stawaj się lepszym. Dołącz do nas, bardzo chcemy Cię poznać!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:
·         atrakcyjne warunki zatrudnienia;
·         wynagrodzenie adekwatne do stanowiska;
·         narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy i samochód służbowy;
·         możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podwyższanie kwalifikacji zawodowych;
·         samodzielne stanowisko pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
·         pyszną kawę serwowaną przez zarząd;
·         pracujesz w pięknym otoczeniu – (Plac Jasne Błonia im. Jana Pawła II) z bezpłatnym miejscem parkingowym dla Ciebie;
·         dodatkowy dzień płatnego urlopu z okazji Twoich urodzin.

Zakres obowiązków:
·         reprezentacja klienta przed sądami wszystkich instancji;
·         przygotowywanie analiz i opinii prawnych dotyczących konkretnych stanów faktycznych;
·         monitorowanie zmian przepisów prawnych.

Wymagania:
·         aplikacja radcowska;
·         bardzo dobra znajomość przepisów legalizacji pracy oraz pobytu cudzoziemców w Polsce;
·         bardzo dobra znajomość przepisów kodeksu pracy (agencji zatrudnienia);
·         znajomość specyfiki agencji zatrudnienia;
·         samodzielność, dobra organizacja pracy;
·         wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność;
·         prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem strony

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-08-05
Oferta ważna do: 2020-09-02
Branże: Administracja Biurowa; Doradztwo / konsulting; Prawo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3500 - 3500 zł brutto