KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niderlandy
Zoetermeer

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pakowanie i sortowanie drobiu – prace produkcyjne Holandia

Szukasz pracy? Już nie musisz!
Mamy dla Ciebie ofertę.
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.

Oferujemy:

• Brak stawki wiekowej dla osób poniżej 21 roku życia,

• Atrakcyjne zarobki,

• Darmowy transport do i z pracy,

• Zakwaterowanie,

• Dostęp do darmowego Wi-Fi,

• W pobliżu zakwaterowania dostęp do polskiego sklepu.

Zakres obowiązków:

• sortowanie i pakowanie elementów mięsa drobiowego

• sprawdzanie jakości produktów

• etykietowanie

• dla chętnych - praca z nożem

Jeśli jesteś gotowy podjąć pracę i wyjechać do Holandii to zadzwoń do nas.

Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00- 16.00
Nie zwlekaj!
Czekamy na Twój telefon +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Możesz także napisać do nas sms ze swoim adresem mailowym z dopiskiem: ”drób”

Pośrednictwo Pracy KLAVER Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem KRAZ 18450

Data dodania: 2020-08-05
Oferta ważna do: 2020-09-02
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto