PRP Solutions Piotr Randak

Zachodniopomorskie
Szczecin

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Monter izolacji termicznej / przemyslowej – Holandia

Całym rokiem mamy zapotrzebowanie na monterów izolacji termicznej / przemyslowej w krajach Europy Zachodniej.  Nr. naszej licencji 20833 (KRAZ)

Opis stanowiska

Montaż oraz demontaż izolacji oraz płaszczy z blachy na obiektach przemyslowych takich jak elektrownie czy rafinerie, w związku z duża iloscia zamowień jesteśmy w stanie zapewnić stałą prace. Poszukujemy również blacharzy warsztatowych

Wymagania
-Minimum rok doświadczenia jako izoler
-Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych;
-Posiadanie własnej skrzynki narzedziowej
-VCA/SCC
-Mile widziana znajomość języka obcego
-Własny środek transportu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
-Stawki 13-16 EUR netto za godzinę
-Długoterminowe projekty
-Legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
-Pensje wypłacane tygodniowo
-Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
-zakwaterowanie na miejscu w jednoosobowych pokojach – darmoweOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: a.jarzynska@prpsolutions.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Administratorem zbieranych danych jest PRP Solutions. Ul. Wiadukt 1, 09-400 Płock (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 20833).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Data dodania: 2020-08-06
Oferta ważna do: 2020-09-03
Branże: Budownictwo; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 10000 - 20000 zł brutto