COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inżynier systemowy w kulturze DevOps

Chcesz pracować przy projektach, w których będziesz wspierać środowiska testowe, deweloperskie oraz produkcyjne? Lubisz wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Sprawdź naszą ofertę i dołącz do naszego zespołu! Szukamy inżynierów-pasjonatów nowych technologii oraz dobrych praktyk DevOps, którzy zaangażują się we wsparcie zespołów programistycznych w przygotowaniu rozwiązań systemowych.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux
  • Wiedza z zakresu: konfiguracji i administracji serwerów WWW/serwerów aplikacyjnych/baz danych, kontenerów (Docker), oprogramowania do zastosowań chmurowych OpenStack i Kubernetes oraz automatyzacji pracy z wykorzystaniem IaC (Ansible, Terraform)
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego (Bash, Perl, Python)
  • Mile widziana umiejętność programowania w języku JAVA/JavaScript
TWOJE ZADANIA
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
  • Odpowiedzialność za budowanie oraz utrzymywanie środowisk wewnętrznych dla zespołów developerskich
  • Konfiguracja, administracja i monitorowanie efektywności działania systemów działających pod rygorem dużej wydajności i dostępności
  • Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących działanie systemów produkcyjnych
  • Automatyzacja oraz rozwój procesów CI/CD
DLA CIEBIE
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/inzynier-systemowy-w-kulturze-devops/
Data dodania: 2020-08-06
Oferta ważna do: 2020-09-03
Branże: IT - Administracja; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista