Ślusarz

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: ŚLUSARZ WARSZTATOWY.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
- praca na warsztacie
- prefabrykacja konstrukcji stalowych według rysunku technicznego

Wymagania:
- wiedza techniczna do wykonywania prac instalacyjno-montażowych
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- brak nałogów

Oferujemy:
- umowę o pracę
- transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą
- warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych
- ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
- pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Data dodania: 2020-08-13
Oferta ważna do: 2020-09-10
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny

INDMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

biuro.konin@indmont.com

Wielkopolskie, Konin, Energetyka 6B