KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Berlin

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Płytkarz- praca w Niemczech!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o . o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:
·         prace remontowe i naprawcze, głownie kafelkowanie łazienek ·         usunięcie skutków pożaru w mieszkaniu·         usuniecie skutków zalania
Wymagania:
·          wymagane jest wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym·          doświadczenie w zawodzie·          dobra znajomość języka niemieckiego ·          mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
·         atrakcyjna stawka godzinowa ·         kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Marta tel: +48 570 901 913, zadzwoń napisz sms o treści ,,płytkarz” – oddzwonię! praca@klaverteam.com
Data dodania: 2020-09-07
Oferta ważna do: 2020-10-05
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny