AXIALUS SPÓŁKA AKCYJNA

Belgia
Dilsen-Stokkem

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Spawacz-zbrojarz! 10000 złotych miesięcznie!

Agencja pracy tymczasowej AXIALUS poszukuje osób na stanowisko:

SPAWACZ - ZBROJARZ

Stawka: 8. 0 00-11 000 tysięcy złotych "na rękę" miesięcznie
Umowa: polska umowa o pracę
Zakwaterowanie: 200 euro miesięcznie
Dojazd do Belgii: we własnym zakresie
Dojazd z kwatery do miejsca pracy: zwrot za kilometrówkę
Start pracy: od zaraz

Obowiązki:
-spawanie zbrojeń na prefabrykacji
-wiązanie zbrojeń

Wymagania:
-doświadczenie na prefabrykacji, przy spawaniu zbrojeń
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-mile widziana znajomość języka angielskiego
-mile widziany wyjazd własnym samochodem

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Axialus S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".
Data dodania: 2020-09-09
Oferta ważna do: 2020-10-07
Branże: Budownictwo; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono