TOWARZYSTWO POMOCY GŁUCHONIEWIDOMYM W LIKWIDACJI

Łódzkie
Łódź
Mickiewicza 15a

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Praca dla osób niepełnosprawnych

Masz
orzeczenie o niepełnosprawności. Szukasz pracy? Pomożemy Ci ją znaleźć!!!

Wsparcie dla
osób z województwa ŁÓDZKIEGO i ŚWIĘTOKRZYSKIEGO.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Dysponujemy
bogatą bazą ofert pracy:

- praca
stacjonarna i zdalna, telepraca
- praca na
umowę o pracę

- praca na
otwartym rynku pracy lub w warunkach chronionych, dopasowana do możliwości osób
z niepełnosprawnościami.

Oferujemy:
  • -Wsparcie w szukaniu zatrudnienia

    -Wsparcie doradcy zawodowego, psychologa, prawnika

    -Możliwość nieodpłatnego udziału w szkoleniach i warsztatach
  • - Możliwość odbycia staży lub praktyk zawodowych .

Zakres obowiązków:
      - zakres obowiązków dostosowany do preferencji i
stanu zdrowia osoby ubiegającej się o pracę

Wymagania:
  • -Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

    -Osoba w wieku aktywności zawodowej z województwa łódzkiego lub świętokrzyskiego

    -Osoba bez zatrudnienia, bez świadczeń przedemerytalnych

    Osoba nie uczestnicząca w warsztatach terapii zajęciowej i nie będąca pracownikiem Zakładów Aktywności Zawodowej
  • - zamieszkanie na terenie województwa łódzkiego i świętokrzyskiego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: monika.sobczak@aktywizavja.org.pl lub o kontakt pod numerem telefonu: 508-501-387.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-09-12
Oferta ważna do: 2020-10-10
Branże: Administracja Biurowa; Call center / Obsługa klienta; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2600 - 2600 zł brutto