AXIALUS SPÓŁKA AKCYJNA

Belgia
Dilsen-Stokkem

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Spawacz 1910-2400 euro netto miesięcznie!

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032.

SPAWACZ 1910-2400 EURO NETTO

Lokalizacja: Belgia, Dilsem
Zakwaterowanie: 200 euro miesięcznie
Obowiązki: spawanie zbrojeń
Dojazd do Belgii: we wlasnym zakresie
Umowa: polska umowa o pracę
Wymagania: doświadczenie w spawaniu
tel 605 551 306

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Axialus S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

Data dodania: 2020-09-20
Oferta ważna do: 2020-10-18
Branże: Budownictwo; Energetyka, Nafta i Gaz; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Nie określono