Manewrowy bocznicy kolejowej

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa Sistema Poland)
Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:
które wsparłyby naszą działalność logistyczną zlokalizowaną przy ulicy Turyńskiej 100 w Tychach

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzęganie i rozprzęganie wagonów
i pojazdów trakcyjnych, obsługiwanie zwrotnic, sprawdzanie stanu rozjazdów i zwrotnic, wykonywanie pracy bezpośrednio związanych z zestawianiem, odstawianiem i dostawianiem wagonów.

Wymagania :
Oferujemy:
Klauzula informacyjna:
Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data dodania: 2020-09-15
Oferta ważna do: 2020-10-13
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

SPM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

waclaw.szpila@spmpoland.com.pl

Śląskie, Tychy, Turyńska 100