Kierowcy CE

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiebiorstwach. Dla naszego klienta poszukujemy kierowców CE. Miejsce pracy: Geel, Antwerpia, Belgia   Na czym polega ta praca?

Nasz klient zajmuje się dostarczaniem warzyw i owoców do klientów. Jako kierowca CE / C (w nocy) jesteś odpowiedzialny za zaopatrywanie naszych klientów. Pracuje się w nocy; należy rozładować nocne dostawy zgodnie z harmonogramem. Jeździ się po całej Belgii. Podczas samodzielnego załadunku i rozładunku korzysta się z dostępnych kontenerów rolkowych i / lub ręcznych wózków paletowych do załadunku palet. Twój obowiązkowy charakter pozwala dokładnie dostarczyć zamówienie, sprawdzić puste miejsca i zabrać je ze sobą do naszej firmy. Ściśle przestrzegasz kodeksu drogowego i dbasz o doskonały stan i czystość pojazdu.

Jakie są obowiązki?

Sprawdzanie stanu wózka na początku zadania;
Załadunek ciężarówki i skanowanie ładunku;
Sprawdzanie dostaw;
Przestrzeganie kolejności jazdy;
Liczenie i zabieranie ze sobą pustych pojemników.

Poszukujemy kierowców, którzy:

Mają ważne dokumenty (prawo jazdy, kod 095, karta kierowcy);Lubię pracować;
Potrafia pracować samodzielnie;
Są dokładni;
Są elastyczni w kwestii godzin pracy;
Mają dobrą kondycję fizyczną do samodzielnego załadunku i rozładunku.

Są zmotywowani i chętni do pozostania na dłużej.
  Znajomość języka angielskiego jest OBOWIĄZKOWA

Kandydaci z własnym transportem to plus.
  OFERTA   Płace zaczynają się od 12,65 € / godz. + ARAB: 1,2910 € / godz Pełny etat Belgijską umowę o pracę (dodatki na koniec roku, wakacyjny, dla dziecka) Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w opłatę wliczone opłaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka). Pokoje max dwuosobowe. Pracownicy są ubezpieczeni medycznie od pierwszego dnia
Pracownikom pomaga ASAP we wszystkich kwestiach administracyjnych, takich jak: rejestracja w urzędzie miasta, otwarcie konta bankowego itp
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: Weronika.Lesniewicz@expertum.de

Data dodania: 2020-09-15
Oferta ważna do: 2020-10-13
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2050 - 2050 zł brutto

EXPERTUM GMBH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE

Weronika.Lesniewicz@expertum.de

Belgia, Geel,