FG ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Łódzkie
Łódź

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Handlowiec z doświadczeniem lub bez - Łódź

Nasza firma FG ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Handlowiec z doświadczeniem lub bez

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 3000 zł - 7000 zł netto ( zależy od doświadczenia ) + premia,·
 Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon,·
 Elastyczny grafik pracy,·
 Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe,·
 Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów..

Zakres obowiązków
Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami,·
 Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie,·
 Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center,·
 Podpisywanie oraz przygotowywanie umów,·
 Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki.

Wymagania:
 Zapał do pracy i nastawienie na sukces,·
 Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,·
 Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,·
 Motywacja do realizowania celu,·
 czynne prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@fgenergy.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2020-09-15
Oferta ważna do: 2020-10-13
Branże: Energetyka, Nafta i Gaz;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3500 - 8000 zł brutto