APA Solutions

Mazowieckie
Warszawa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Dla
naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej FMCG, poszukujemy
kandydata/kandydatki na stanowisko Kierownika działu Utrzymania Ruchu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie
kilkuosobowym zespołem Utrzymania Ruchu oraz nadzór nad sprawnością techniczną
parku maszynowego w zakładzie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy z branży FMCG, jednego z liderów
na rynku świeżej żywności, posiadającego 1 zakład produkcyjny (uruchomiony
proces inwestycyjny budowy drugiego zakładu produkcyjnego), poszukujemy
kandydata na stanowisko Kierownika działu Utrzymania Ruchu. Zakład produkcyjny
zlokalizowany jest na południowych obrzeżach Warszawy.

Opis stanowiska

- Odpowiedzialność za zarządzanie zespołem Utrzymania Ruchu
w zakładzie produkcyjnym oraz raportowanie realizacji zleconych prac

- Nadzorowanie sprawności technicznej parku maszynowego

- Opracowywanie i analiza przyczyn i skutków powstawania
awarii, planowanie i wdrażanie działań prewencyjnych
- Planowanie zakresu prac remontowych, organizowanie i
nadzór nad realizacją harmonogramów remontów

- Wspieranie procesów inwestycyjnych w obszarze technicznym,
współpraca z działem inwestycji oraz podwykonawcami i serwisami zewnętrznymi

- Prowadzenie oraz nadzorowanie dokumentacji technicznej

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe (Automatyka, Mechanika i budowa
maszyn, Elektrotechnika, Mechatronika)

- Minimum 7 letnie
doświadczenie zawodowe w pracy w dziale utrzymania ruchu w branży spożywczej

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną
komunikację

- Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod
presją czasu

Oferujemy

- Pracę w przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji na rynku

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pakiety benefitów
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@apasolutions.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-09-22
Oferta ważna do: 2020-10-20
Branże: Gastronomia; Inżynieria / technologia; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Kierownik