GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podkarpackie
Sanok

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik Lakierni

Jeżeli posiadasz doświadczenie w zarządzaniem ludźmi/ produkcji/ lakierni, szukasz swojego miejsca, które pozwoli w pełni wykorzystać Twój potencjał, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko: KIEROWNIK LAKIERNI (proszkowej)

Miejsce pracy: Sanok (woj. podkarpackie)

Opis stanowiska:

• Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu pracowników

• Budowanie efektywności i zaangażowania zespołu

• Dbanie o jakość wykonywania produktów

• Dbanie o przestrzeganie zasad bhp i ppoż

• Pracę w lakierni proszkowej

Wymagania:

• Wykształcenie min. Średnie

• Umiejętność zarządzania ludźmi i zespołem

• Doświadczenie na podobnym stanowisku (kierownik produkcji/brygadzista)

Mile widziane doświadczenie w pracy na lakierni proszkowej

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15

• Wynagrodzenie podstawowe plus premię

• Dodatkowo płatne soboty pracujące

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą linku: http://oferty.grhpolska.com/cp/j/11556/t/kierownik-lakierni?location=Sanok

Do usłyszenia!

Data dodania: 2020-09-22
Oferta ważna do: 2020-10-20
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 3500 - 4500 zł brutto