AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA `GARDA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląskie
Gliwice
Gaudiego 20

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik ochrony z orzeczeniem umiarkowanym - symbolem specjalnym spokojna praca w GLIWICACH UMOWA O PRACĘ OD ZARAZ

Nasza firma obecnie zatrudni pracownika ochrony z orzeczeniem w Gliwicach. Spokojny obiekt - praca nie wymagająca wysiłku

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • ZFRON
  • pakiet socjalny
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • dodatki za nocki
  • przeszkolenie
  • umundurowanie
  • pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres
  • pracę od zaraz
  • pracę w spokojnym miejscu - praca bez nadmiernego wysiłku fizycznego

Zakres obowiązków:
  • ochrona obiektu
  • obchody

Wymagania:
  • orzeczenie o niepełnosprawności ze stopniem umiarkowanym specjalnym
  • gotowość do pracy po 16 h na dobę i 24 h na dobę co zapewnia wiele dni wolnych w miesiącu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e- mail: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl lub kontakt telefoniczny z naszym działem rekrutacji - 723 700 420

Skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami.
Posiadamy również oferty dla osób sprzątających, operatorów maszyn czyszczących i sortowacza w Gliwicach.

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lub/i:
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

 “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

 “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Data dodania: 2020-09-23
Oferta ważna do: 2020-10-21
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 2600 - 2700 zł brutto