KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląskie
Częstochowa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator maszyn w piekarni HOLANDIA!

Szukasz pracy w Holandii? Świetnie! Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko operatora maszyn w piekarni.

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo
- konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
- drobne naprawy
- dbanie o porządek w miejscu pracyWymagania:
- zmotywowanie do pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy jako operator maszyn

- chęć pracy na zmiany
- prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie Twoim dodatkowym atutem
Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu:
+48 570 901 414, +48 731 901 913
lub wyślij sms o treści PIEKARNIA - oddzwonimy do Ciebie.

Klaver Sp. z o.o.
ul. Gminna 131,
42-221 Częstochowa
( KRAZ 18450 )

Data dodania: 2020-09-24
Oferta ważna do: 2020-10-22
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny