PRP Solutions Piotr Randak

Mazowieckie
Płock
Dobrzyńska 36

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Monter izolacji przemysłowej i termicznej Holandia

Opis stanowiska

Montaż jak również demontaż izolacji oraz płaszczy z blachy na obiektach przemysłowych takich jak elektrownie czy rafinerie.  W związku z dużym zapotrzebowaniem jesteśmy w stanie zapewnić stałą pracę. Poszukujemy również blacharzy warsztatowych.
Przez cały rok posiadamy zapotrzebowanie na  monterów izolacji termicznej / przemysłowej w krajach Europy Zachodniej.   Nr. naszej licencji 20833 (KRAZ)

Oferujemy

·         Od 13 do 16 EUR netto za godzinę; ·         Legalne zatrudnienie; ·         Dodatkowe ubezpieczenie grupowe; ·         Długoterminowe projekty;
·         Wypłaty tygodniowe; ·         Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem; ·        Zakwaterowanie na miejscu w jednoosobowych pokojach – darmowe.
  Wymagania

·         Certyfikat VCA/SCC
·         Minimum rok doświadczenia w zawodzie ·         Posiadanie własnych narzędzi(całej skrzynki) ·         Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych;
·         Minimalna znajomość języka obcego (angielski,niemiecki); ·         Mile widziany własny środek transportu

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o cv na adres: a.jarzynska@prpsolutions.eu Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.   Administratorem zbieranych danych jest PRP Solutions. Ul. Wiadukt 1, 09-400 Płock (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 20833). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Data dodania: 2020-09-24
Oferta ważna do: 2020-10-22
Branże: Budownictwo; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny