KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Haren
Wybierz opcję...

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pakowanie i marynowanie mięsa drobiowego – Niemcy od zaraz!!!!

 Szukasz pracy? Już nie musisz!
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.
Oferujemy:
·         wypłaty w systemie miesięcznym ·         możliwość pobrania zaliczki tygodniowe 50 €
·         praca w Haren ·         dużo godzin pracy ·         praca na dwie zmiany
Zakres obowiązków:
·         pakowanie mięsa drobiowego ·         wycinanie mięsa drobiowego ·         inne działania związane z przetwarzaniem mięsa drobiowego Wymagania:
·         zaangażowanie w powierzone obowiązki ·         chęci motywacja do pracy ·         gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
·         mile widziane doświadczenie
·         nie wymagana znajomość języka obcego
Jedna firma a tak wiele możliwości !
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
DRÓB
 - oddzwonimy do Ciebie !!!
Kontakt: Marta  tel. +48 577 901 944 mail:rekrutacja@klaverteam.com
Data dodania: 2020-10-01
Oferta ważna do: 2020-10-29
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny