7HR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zachodniopomorskie
Koszalin
ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Oferta pracy id: 84250 z dnia 2020-10-01

Виробництво, ручна та машинна обробка риби

Nasza firma 7 HR Group Sp. z o.o. w Szczecinie

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:

Ми гарантуємо вам:
  • легальна та стабільна робота на основі тимчасового трудового договору
  • мінімальна винагорода 19,50 зл. брутто за годину + додаткова оплата праці залежно від результатів роботи
  • бонус за наявність 200 злотих брутто
  • двозмінна робота (без нічних змін!)
  • безкоштовне проживання (2 людини в номері)
  • вільний маршрут
  • робочий одяг та взуття, які зроблять вашу роботу зручною та безпечною
  • оплачувану відпустку
  • підтримка у продовженні терміну перебування та роботи

Zakres obowiązków:

Ваші обов`язки на роботі включатимуть:

  • ручна та машинна обробка риби
  • дбаючи про порядок на робочому місці

Wymagania:

Повідомте нам, якщо:

  • у вас є чинна буклет для санітарно-епідеміологічних цілей або ви готові її виготовити
  • ви готові працювати в двозмінній системі
  • ти любиш працювати в команді
  • ти ретельний і старанний
  • навіть якщо у вас немає досвіду!
Вас цікавить? Не чекай Подати зараз!Заповніть коротку форму або зв’яжіться з нами.
Ми відповімо на всі ваші запитання.Ми розмовляємо польською, російською та українською мовами.
Зателефонуйте або надішліть SMS на тему "JOB KOSZALIN" на тел / viber:

+48 537 018 400   +48 884 016 400

Бюро зайнятості 7HR GROUP Sp. z o. o. - № КРАЗ 18727
Агенція з працевлаштування  Kamil Zieliński - № КРАЗ 11344

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@7hr.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2020-10-01
Oferta ważna do: 2020-10-29
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2600 - 3000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE