KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Frankfurt nad Menem

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Hydraulik-Niemcy- super oferta!!!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy
Zakres obowiązków:
·         praca przy montażu instalacji sanitarnych
·         instalacja oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach
Wymagania:
·         doświadczenie w zawodzie ·         mile widziana znajomość języka niemieckiego
·         mile widziane prawo jazdy kat. B

·         sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:
·         atrakcyjna stawka godzinowa ·         kontrakt na warunkach austriackich z możliwością pracy na stałe
·         Dodatki urlopowe i świąteczne
·         Rosnące stawki godzinowe

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
  Kontakt:
Marta tel: +48 577 901 944 zadzwoń napisz sms o treści ,,hydraulik” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Data dodania: 2020-10-01
Oferta ważna do: 2020-10-29
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny