AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA `GARDA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dolnośląskie
Wrocław
Korzeniowskiego 18

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik ochrony - stróż z orzeczeniem umiarkowanym Praca od zaraz. Dobre warunki Wrocław

Nasza firma Agencja Ochrony Osób i Mienia "Garda" zatrudni Pracownika ochrony do obiektu we Wrocławiu

Nie wymagamy wpisu na listę pracowników kwalifikowanych. Praca dla osoby z orzeczeniem umiarkowanym lub równoważnym nie będącej na emeryturze

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • ZFRON
  • pakiet socjalny
  • dodatki za nocki
  • przeszkolenie
  • umundurowanie
  • pracę według grafiku na zmiany 12 h
  • pracę w stabilnej firmie

Zakres obowiązków:
  • ochrona obiektu - praca w dyżurce
  • obchody na zewnątrz obiektu - nocki

Wymagania:
  • orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności
  • mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e- mail: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl lub telefonicznie pod numerem 723 700 420

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i:
 “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Data dodania: 2020-10-03
Oferta ważna do: 2020-10-31
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 2680 - 2750 zł brutto