KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Rudersberg

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Elektryk /Hydraulik/Spawacz - praca w Niemczech-atrakcyjne wynagrodzenie!!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

·         wszelkie prace związane z zawodem elektryka, hydraulika, spawacza

Wymagania:
·         minimum roczne doświadczenie
·         sumienne wykonywanie powierzonych zadań ·         mile widziane prawo jazdy ·         mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
·         niemiecka umowa o pracę ·         rosnące stawki godzinowe
·         opieka konsultanta ·         atrakcyjne wynagrodzenia i rosnące stawki godzinowe

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Marta tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,specjalista” – oddzwonię!
rekrutacja@klaverteam.com
Data dodania: 2020-10-09
Oferta ważna do: 2020-11-06
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny