Serwisant/monter urządzeń oczyszczania ścieków i uzdatniania wody

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta, lidera produkcji technologii powierzchniowych systemów napowietrzania, mieszania oraz wyposażenia oczyszczalni ścieków na polskim rynku ogłaszamy nabór na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, powiat pruszkowski

Obowiązki:

- serwis i montaż urządzeń mechanicznych instalowanych na oczyszczalniach ścieków
- konserwacja i naprawa oraz usuwanie usterek
- informowanie przełożonego o nieprawidłowej pracy obsługiwanych urządzeń, instalacji czy obiektu
- odczytywanie parametrów z przyrządów kontrolno – pomiarowych

Nasz klient wymaga:

- wykształcenie: średnie techniczne (technikum mechaniczne lub technikum ochrony środowiska) lub zawodowe o kierunku technicznym
- prawo jazdy kat. B
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
- doświadczenie warsztatowe lub serwisowe maszyn z napędem elektrycznym

Oferta:

- umowa zlecenie na okres próbny (3 miesięcy), po tym czasie umowa o pracę
- praca od 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku
- darmowe posiłki w siedzibie firmy
- przy dalszych wyjazdach (2-3 razy w miesiącu) dodatkowe 2 dniówki

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl
Więcej ofert informacji pod numerem: 607 177 878

Data dodania: 2020-10-15
Oferta ważna do: 2020-11-12
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

MYWORKNET Sylwia Ottka

rekrutacja@myworknet.pl

Mazowieckie, Warszawa,