Business Development Manager (Telekomunikacja)

Sektor Telekomunikacji Comarch odpowiada za projektowanie, produkowanie, wdrażanie i integrowanie zaawansowanych systemów IT dla firm telekomunikacyjnych, w tym dla globalnych graczy - Vodafone, Deutsche Telekom, Orange, British Telecom, KPN, LGU+ (Korea Płd.), SCSK (Japonia),Viasat (USA) i wielu innych na 6 kontynentach.

Cechuje Cię konsekwencja w dążeniu do celu, posiadasz doskonałe zdolności interpersonalne, a do tego wiesz jak budować długofalowe relacje z klientem? Zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu jak Business Development Manager.
PROFIL PRACOWNIKATWOJE ZADANIADLA CIEBIE--
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz:https://kariera.comarch.pl/praca/business-development-manager-telekomunikacja/
Data dodania: 2020-10-15
Oferta ważna do: 2020-11-12
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Ekspert
Możliwość pracy zdalnej: NIE

COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

praca@comarch.pl

Dolnośląskie, Wrocław,
Łódzkie, Łódź,
Małopolskie, Kraków,
Mazowieckie, Warszawa,