ORBICO BEAUTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mazowieckie
Warszawa
Salsy 2

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Młodszy Specjalista Działu Obsługi Klienta z jęz. niemieckim

Spółka Orbico Beauty jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim luksusowych i znanych na całym świecie marek kosmetycznych. W swoim portfolio posiadamy m. in. marki: Chanel, Clarins, IsaDora, Nudestix, adopt’, Matis, Comfort Zone. Młodszy Specjalista Działu Obsługi Klienta z jęz. niemieckim Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dodatki pozapłacowe (możliwość zakupu dystrybuowanych przez nas produktów po atrakcyjnych cenach, karty rabatowe na zakupy);
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie);
  • Dogodną lokalizację biura (Poleczki Park);
  • Ciekawe konkursy oraz wydarzenia wewnątrzfirmowe;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.
Zakres obowiązków:
  • Rzetelna i terminowa realizacja zamówień klienta zewnętrznego i wewnętrznego zgodnie z procedurami i standardami firmy;
  • Nienaganny kontakt z klientem w zakresie obsługi zamówień i reklamacji (e-mailowy, telefoniczny);
  • Aktywna sprzedaż przez telefon i zachęcanie klientów do zakupu oferty przygotowanej przez działy sprzedaży;
  • Bieżący kontakt z pracownikami innych działów zaangażowanych bezpośrednio w proces obsługi zamówień, zwrotów i reklamacji (magazyn, logistyka, działy sprzedaży);
  • Wystawianie dokumentów systemowych (zamówienia sprzedaży, faktury korygujące, dokumenty wewnętrzne).
Od kandydata oczekujemy:
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętności obsługi MS Office;
  • Otwartości na zdobywanie nowych umiejętności;
  • Doskonałej organizacja pracy własnej, umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Odpowiedzialności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów;
  • ·Dokładności, skrupulatności oraz rzetelności;

Czekamy na Twoje C Obowiązek informacyjny Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Orbico Beauty Sp. z o.o., ul. Salsy 2, 02-823 Warszawa zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartychw zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Orbico Beauty Sp. z o.o., ul. Salsy 2 w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 2 lat”. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Orbico Beauty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Salsy 2, 02-823 Warszawa (dalej Orbico Beauty Sp. z o.o.).  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?  Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podstawą przetwarzania przez Orbico Beauty Sp. z o.o. Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu Orbico Beauty Sp. z o.o. przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzania przez Orbico Beauty Sp. z o.o. Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzania przez Orbico Beauty Sp. z o.o. Twoich dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. twój wizerunek, zainteresowania), podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, o których mowa powyżej, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?  Orbico Beauty Sp. z o.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji. W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez Orbico Beauty Sp. z o.o. Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, Twoje dane będę przetwarzane przez okres 2 lat od dnia złożenia aplikacji. Jakie masz prawa? Przysługuje Ci prawo do: ·       dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu; ·       sprostowania swoich nieprawidłowych danych; ·       żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO; ·       żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO; ·       wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO; ·       przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany. Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa). Kontakt Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: Orbico Beauty Sp. z o.o., ul. Salsy 2, 02-823 Warszawa

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2d7500f7d1ef4b67a74a9dab847492...

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-10-16
Oferta ważna do: 2020-11-13
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Asystent