3S GROUP OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dolnośląskie
Częstochowa

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista Back Office

3S Group to zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii odnawialnej. Dzięki współpracy z największymi renomowanymi producentami podzespołów instalacji fotowoltaicznych mamy dostęp do bardzo szerokiego portfolio produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zawsze reprezentujemy interesy naszych klientów, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb. 3S Group to firma, która dzięki rzetelności, terminowości i profesjonalizmie każdego dnia zyskuje uznanie i zaufanie klientów w całej Polsce. W codziennej pracy towarzyszy nam jeden wspólny cel, aby ekologia i możliwość dbania o środowisko była dostępna dla każdego, dzięki naszym rozwiązaniom ekologia staje się nie tylko opłacalna, ale jest w zasięgu ręki każdego z naszych klientów. Ofertę tworzymy wspólnie z klientami tak aby dopasować ją pod konkretne wymagania, oczekiwania oraz możliwości.
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie dokumentów posprzedażowych
  • weryfikacja umów
  • administrowanie bazą danych
  • realizacja zleceń i zapytań w określonym czasie
  • przetwarzanie danych, zakładanie i obsługa kont klientów
  • przygotowywanie raportów
  • naliczanie prowizji
  • poszukiwanie rozwiązań, proponowanie i wprowadzanie usprawnień
Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w dziale Back Office
  • praktyczna znajomość MS Office w szczególności Excel
  • dokładność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • wysokie zdolności analityczne
Oferujemy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce;
  • możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia;
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do do obowiązków oraz kompetencji
Data dodania: 2020-10-21
Oferta ważna do: 2020-11-18
Branże: Administracja Biurowa; Doradztwo / konsulting; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2500 - 3500 zł brutto