Specjalista Back Office

3S Group to zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii odnawialnej. Dzięki współpracy z największymi renomowanymi producentami podzespołów instalacji fotowoltaicznych mamy dostęp do bardzo szerokiego portfolio produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zawsze reprezentujemy interesy naszych klientów, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb. 3S Group to firma, która dzięki rzetelności, terminowości i profesjonalizmie każdego dnia zyskuje uznanie i zaufanie klientów w całej Polsce. W codziennej pracy towarzyszy nam jeden wspólny cel, aby ekologia i możliwość dbania o środowisko była dostępna dla każdego, dzięki naszym rozwiązaniom ekologia staje się nie tylko opłacalna, ale jest w zasięgu ręki każdego z naszych klientów. Ofertę tworzymy wspólnie z klientami tak aby dopasować ją pod konkretne wymagania, oczekiwania oraz możliwości.
Zakres obowiązków
Poszukiwane kompetencje
Oferujemy

Data dodania: 2020-10-21
Oferta ważna do: 2020-11-18
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2500 - 3500 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

3S GROUP OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

anna.sikora@3sgroup.pl

Dolnośląskie, Częstochowa,