KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Stuttgart

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Malarz - prace wykończeniowe- praca w Niemczech-darmowe zakwaterowanie!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:

· wszelkie prace związane z zawodem malarza
· szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian
· malowanie okien, drzwi, fasad
· prace przy dociepleniach
· inne prace wykończeniowe

Wymagania:
· prawo jazdy mile widziane· doświadczenie w pracy jako malarz
· doświadczenie w pracach tapeciarskich
· znajomość języka niemieckiego - minimum podstawy
Oferujemy:
· atrakcyjna stawka godzinowa
· darmowe zakwaterowanie
· kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Marta tel: +48 577 901 944 lub Karolina tel. +48 577 901 099 zadzwoń napisz sms o treści ,,malarz” – oddzwonimy!
rekrutacja@klaverteam.com, pracuj@klaverteam.com
Data dodania: 2020-10-23
Oferta ważna do: 2020-11-20
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny