KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Haren

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pakowanie i sortowanie mięsa drobiowego

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy.Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego!
Oferujemy:
* wypłaty w systemie miesięcznym* możliwość pobrania zaliczki tygodniowe 50 €* praca w Haren* dużo godzin pracy
* praca na dwie zmiany
Zakres obowiązków:
* pakowanie mięsa drobiowego
* wycinanie mięsa drobiowego*  inne działania związane z przetwarzaniem mięsa drobiowego
Wymagania:
* zaangażowanie w powierzone obowiązki
* chęci motywacja do pracy* gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym* mile widziane doświadczenie
* nie wymagana znajomość języka obcego
Jedna firma a tak wiele możliwości !
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
DRÓB
 - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:
Marta  tel. +48 577 901 944 lub Karolina tel. +48 577 901 099 mail: rekrutacja@klaverteam.com, pracuj@klaverteam.com
Data dodania: 2020-10-23
Oferta ważna do: 2020-11-20
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny