`CBR CROSS BORDER RECRUITMENT` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Norwegia
Oslo

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Mechanik pojazdów ciężarowych (Norwegia).

CBR - Cross Border Recruitment Sp.z o.o.
CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzibą w Norwegii w Oslo, oraz siedzibami w Sandefjord. W Polsce działamy od 2008 r. Rekrutujemy i prowadzimy szkolenia na zlecenie Klientów z Polski i zagranicy.

Agencja pracy CBR Cross Border Recruitment Sp. Z.o.o (KRAZ 5500) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik pojazdów ciężarowych

Dla naszego norweskiego klienta firma CBR Cross Border Recruitment Sp. z o. o. poszukuje do pracy w autoryzowanych warsztatach naprawczych samochodów ciężarowych głównie marki
MAN, Mercedes, Volvo oraz autobusow Solaris

Oferujemy:
- zatrudnienie na terenie Norwegii w miejscowości Oslo
- zatrudnienie na norweskich warunkach w serwisie autoryzowanym
- pełen etat
- umowa docelowa na czas nieokreślony,
- zarobki: 200-230 nok za godzinę
- zagwarantowane zakwaterowanie,
- pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii,
- opiekę konsultanta w trakcie i po rekrutacji.

Zadania:
- diagnostyka, naprawy, konserwacja
Wymagania
- wykształcenie w zawodzie mechanika
- wieloletnia praktyka w zawodzie mechanika samochodów ciężarowych najlepiej w serwisie autoryzowanym MAN lub Mercedes
- Prawo jazdy kat B. Mile widziane kategoria C, C+E oraz D- komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego (min. B1),
- gotowość do pracy na terenie północnej Norwegii,
- wykaz szkoleń MAN lub Mercedes będzie dużą zaletą

Czekamy na Twoją aplikację! Możesz to zrobić również przez nasza stronę na Facebooku
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@cba-eu.com

CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.
Plac Rodła 8
70-419 Szczecin
www.eucbr.pl
+48 886 680 276 (Pn-Pt 8.00-16.00)

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Data dodania: 2020-10-23
Oferta ważna do: 2020-11-20
Branże: Motoryzacja; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny