CE DRIVER

Dolnośląskie
Wrocław
ul. ks. Czesława Klimasa 39/2

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

KIEROWCA C+E – firanka – Zwickau

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E - firanka - Zwickau

System zjazdowy: bez systemu
Rodzaj naczepy: firanka
Wynagrodzenie: podstawa 2000 € + premie + diety
Miejsce pracy: Zwickau, Sachsen, Niemcy

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka lub zestawu przegubowego typu Jumbo,
  • przewóz materiałów budowlanych w trasach po Niemczech

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • praca od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
  • zatrudnienie w trasach dziennych,
  • maksymalnie 4-letnie ciągniki w standardzie Euro 6,
  • pojazdy wyposażone w zaawansowane systemy wspomagania,
  • zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie podstawowe 2000 € brutto + diety 28 €,
  • premia za bezwypadkowość 100 € miesięcznie,
  • dodatki urodzinowe i świąteczne,
  • dodatek na paliwo 44 € miesięcznie,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego do kontaktu telefonicznego – warunek konieczny

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia na wózek widłowy lub dźwig

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę. Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie https://www.cedriver.pl/

Data dodania: 2020-10-31
Oferta ważna do: 2020-11-28
Branże: Doradztwo / konsulting; HR / Zasoby ludzkie; Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8200 - 10000 zł brutto